Wycieczka do Fabryki Uśmiechu

Dnia 27.02.2017 r. dzieci z grupy II i V z uśmiechami na twarzach odwiedziły centrum rozrywki. "Fabryka uśmiechu " -  to miejsce do zabaw rozwijających sprawność ruchową u dzieci podczas korzystania z dostępnych sprzętów i przyrządów. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Dzieci spędziły tam czas na szalonej zabawie. Każdy, kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z kącika malucha. Panie przygotowały słodki poczęstunek dla dzieci.

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci z grup przedszkolnych. Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym. Wyjazd do centrum rozrywki wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach, o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonej zabawie.